Pożyczki długoterminowe online od 3 do 60 miesięcy

Kwota pożyczki:
3000 - 60000 zł
Pierwsza do 60.000 zł
Czas na spłatę:
6 - 50 mies.
Pierwsza do 50 mies.
Darmowa: Nie
Bez BIK: Nie
Bez zaświadczeń: Tak
Bez zaświadczeń o dochodach! RRSO 78,6%
Kwota pożyczki:
1000 - 5000 zł
Pierwsza do 5.000 zł
Czas na spłatę:
3 - 3 mies.
Pierwsza do 3 mies.
Darmowa: Nie
Bez BIK: Nie
Bez zaświadczeń: Tak
Kwota pożyczki:
1500 - 10000 zł
Pierwsza do 10.000 zł
Czas na spłatę:
60 dni - 36 mies.
Pierwsza do 36 mies.
Darmowa: Nie
Bez BIK: Nie
Bez zaświadczeń: Tak

Pożyczki długoterminowe na 12 miesięcy lub więcej to coraz chętniej wybierana opcja przez osoby chcące pożyczyć pieniądze na dłuższy czas. Pożyczki takie są ciekawą alternatywą i konkurencją dla kredytów bankowych, a dogodne warunki sprawiają, że pożyczki długoterminowe na 36 miesięcy, czyli trzy lata możemy wziąć nie wychodząc z domu.

Czym zatem są takie pożyczki i jak przebiega proces ich brania? Jak znaleźć najodpowiedniejszą pożyczkę online na długi okres? O tym wszystkim poniżej.

Czym są pożyczki długoterminowe online na 12, 24, 36, 48 miesięcy?

Pożyczki długoterminowe na 24 miesiące czy kilka lat to pożyczki oferowane przez prywatne firmy finansowe. Są one udzielane całkowicie internetowo — poprzez stronę pożyczkodawcy. Na rynku działa ok. kilkudziesięciu firm udzielających pożyczek długoterminowych. Są one też nazywane np. pożyczkami ratalnymi i działają podobnie do kredytów bankowych.

Biorąc daną sumę, otrzymujemy harmonogram, a przez kolejne trzy lub cztery lata spłacamy miesięcznie określone kwoty na konto pożyczkodawcy. Pożyczki długoterminowe dostępne są zarówno na rok, jak i na kilka lat. Aby je otrzymać, musimy posiadać zdolność kredytową, być w dobrej kondycji finałowej oraz spełnić wszystkie warunki formalne takie jak np. złożenie wniosku (o tym poniżej).

Pożyczki prywatne długoterminowe zawierane są na podstawie prawa cywilnego. Również posiadają oprocentowanie, które zależy od oferty danego pożyczkodawcy.

Jak przebiega proces ich brania w sieci?

Pożyczki długoterminowe online na 48 miesięcy lub np. nieco krótsze bierze się na stronach internetowych pożyczkodawców w sieci. Cały proces rozpoczyna się od wybrania danego pożyczkodawcy (o tym, jak wybrać tego najlepszego poniżej) i przejścia na jego stronę.

Następnie musimy zarejestrować konto klienta, gdzie dodajemy swoje dane. W celu zweryfikowania takiego konta wystarczy wysłać przelew na sumę 1 zł na konto pożyczkodawcy lub zalogować się do bankowości internetowej przez specjalny program marki.

Gdy mamy już potwierdzone konto klienta, możemy złożyć wniosek o pożyczkę. Wypełniamy zatem następnie krótki formularz, gdzie podajemy swoje dane o sytuacji zawodowej, dochodach, sytuacji finansowej, zobowiązaniach i wydatkach oraz podajemy, jaką sumę i na jaki czas chcemy pożyczyć.

Następnie wysyłamy wniosek oraz czekamy na decyzję pożyczkodawcy. Ta przeważnie zapada bardzo szybko i jesteśmy informowani o tym np. smsem.

Pieniądze są przelewane na nasze konto bankowe, a my otrzymujemy harmonogram spłat. Jest on także widoczny na naszym koncie klienta na stronie pożyczkodawcy. Poszczególne raty spłacamy na konto bankowe firmy pożyczkowej.

Skorzystaj z porównywarki i znajdź odpowiednią pożyczkę

Jeśli zamierzamy skorzystać z pożyczki długoterminowej online, przeważnie zastanawiamy się jaką firmę wybrać oraz która oferta będzie najkorzystniejsza dla nas. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie skorzystanie z porównywarki pożyczek długoterminowych.

Są to serwisy, które posiadają listę aktualnych ofert prywatnych firm pożyczkowych i pożyczek długoterminowych. Każda oferta posiada opisane oprocentowanie, koszty, ilość rat czy jej wysokość.

Dzięki porównywarkom w krótkim czasie będziemy mogli porównać wiele ofert i wybrać tę, która jest np. najkorzystniejsza finansowo lub oferuje tyle rat na ile chcemy pożyczyć pieniądze.

Porównywarki pożyczek są darmowe oraz proste w obsłudze. Wystarczy posortować listę z ofertami pożyczek pod danym względem. Dzięki temu nie musimy samodzielnie wyszukiwać ofert w internecie, porównywać wszystkich parametrów i tracić wiele czasu na znalezienie odpowiedniej pożyczki.

5/5 - (61 votes)

Dodaj komentarz